הורשע בפלילים למרות שהתיק נסגר מחוסר ראיות

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

סמל אישי של המשתמש
לימור עמית פנקר
יועצת משפטית, מסל"ן

הורשע בפלילים למרות שהתיק נסגר מחוסר ראיות

הודעהעל ידי לימור עמית פנקר » א' יולי 27, 2014 8:26 am

פעמים רבות אנו מעודכנים על תלונות בעבירות מין שבהם התיק נסגר מחוסר ראיות.
באופן טיבעי, במיוחד בעבירות מין יש קושי ראייתי, כי יש דברים שרק המתלוננת והנאשם יודעים עליהם.
כך קרה גם לה', קטינה שנפגעה מינית מאדם שהיה ממונה עליה בבית כנסת שבו היא הועסקה כמנקה.
תלונה שהגישה במשטרה נסגרה מחוסר ראיות.
ה' פנתה למסל"ן ואנו הכנו בעבורה ערר על החלטת הפרקליטות לסגור את התיק, ובו תקפנו את ההחלטה.
לאחר טיפול ממושך אמנם, הערר התקבל בהחלטה של פרקליטות המדינה ובסופו של דבר הוחלט לפתוח את התיק והוגש נגד התוקף כתב אישום.
בימים אלו, לאחר שנוהל הליך הוכחות שבו העידה ה' וכן עדים נוספים, הודה הנאשם במסגרת עסקת טיעון בעבירות מין, והורשע.
(מס' תיק 46278-04-13).
נפגעות - דעו זאת, שהחלטה בדבר סגירת תיק איננה החלטה סופית, וניתן לערער עליה!
עו"ד לימור עמית פנקר
יועצת משפטית מסל"ן
ומייצגת נפגעות תקיפה מינית בהליכים אזרחיים.

*

אישה באפלה
משתמש פעיל

גם אצלי נסגרו התיקים למרות שהבאתי ההוכחות

הודעהעל ידי אישה באפלה » ה' אוגוסט 07, 2014 10:47 am

גם לי היה אותו סיפור !!!!!
אחי איים עלי .התלוננתי פעמים במשטרה והתיקים נסגרו מחוסר עניים לציבור-הגשתי דרך נפגעי אונס ערר לפרקליטות ושם נסגר...
האם כל עברני מין יודעים אך לדאוג שיסגרו להם את התיקים ?? זה מקומם שאין אותי שמצב כזה אין לאן ללכת כל החיים שלי אני תחת איומים בגלל שחשפתי את הילדות שלנו.............עברתי גילוי עריות!! והתעללות קשה !!מאחי הגדול לפני 40 שנה .וזה רודף אותי כל הזמן לא נחה דעתי עלי מה שחוותי ,אני אין לי תכוח לחיות לנהל את החיים תחת איומים ממנו, הוא רוצה ללכת שוב לפתוח תיק לי על לשון הרע !!! מותר לי לספר את הסיפור שלי ולהתפרק מול משפחה ??????? :scared: :scared: :scared: :scared: תודה לעוד"

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

Re: הורשע בפלילים למרות שהתיק נסגר מחוסר ראיות

הודעהעל ידי שי מתנה » ד' אוקטובר 01, 2014 9:54 pm

לצערי המתלוננות צריכות לעבור תמיד דרך של ייסורים בבתי-משפט , זה בכלל לא צודק!

דווקא אחרי מה שהן עברו במקום שהחוק יגן עליהן, יחבק אותן יגונן עליהן

שמקרים כאלה לא יחזרו

הדרך ארוכה אם בכלל עבורן.

מניסיון אישי ( להלן הפוסט שלי שי מתנה)
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים