צריכה את עזרתכם דחוף!!

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

מיטלי

צריכה את עזרתכם דחוף!!

הודעהעל ידי מיטלי » ג' יולי 08, 2014 3:25 pm

אני כל כך לחוצה ולא יודעת מה לעשות!!
היה לי קשר עם מישהו מהעבודה, אני יודעת שעשיתי שטות אבל רוב הקשר היה בצחוק התכתבויות בווצאפ ו SMS
הבחור מסתבר שמר את כל ההודעות עפ"י יעוצו של המנהל שלנו כנראה, החלטתי שזה לא מתאים ואני לא רוצה להמשיך ליותר ממה שיש כי לא רציתי לפגוע בבעלי ופשוט היה לי כיף לצחוק איתו והכל... כי היה קצת בעיות בבית... ולא יותר מזה, משלא נענתי לחיזוריו הוא התחיל להציק לי בזמן העבודה... היה שלב שכבר לא יכולתי לשאת זאת יותר ופניתי למנהל והוא צידד באותו עובד ולא ניסה לעזור לי פניתי לדרג יותר גבוהה ומשזה בא לברר עם העובד למה הוא מציק לי הוא חשף בפניו את כל ההודעות שהיו לנו ובנוסף הלך לכל העובדים ועשה בדיחה על חשבוני אני כל כך מפחדת שזה יגיע לבעלי ואני חיה בחרדות, אותו מנהל אמר לאותו עובד שהוא יכול לתבוע אותי על הטרדה שבכלל לא הייתה הטרדה!! אני כבר לא יודעת מה לעשות!! אני זאת שנפגעתי ולא התלוננתי עליו כי לא רציתי להרוס לו את מקום העבודה עכשיו אני בבית והוא בעבודה!! מה אני עושההההה הצילו!!!!!
מצטערת על החפירה. :cry2: :cry2:

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: צריכה את עזרתכם דחוף!!

הודעהעל ידי מיכלל » ד' יולי 09, 2014 8:01 am

בוקר אור !
ראשית להרגע,כי לחץ נוסף לא יוביל לשום מקום חיובי!
אז נרגיע :growing:
אין לי מושג מה כתבתם אך תוכלי לטעון שזה היה הדדי שגם הוא כתב לך.
כן הנשק היחידי שיש לו זה לספר לבעלך,
אם יש מצב שתוכלי את להגיד לו ושלא משהו אחר יגלה לו,,,
מבחינה חוקית במפעל ברגע ששניכם התלוצצתם בהדדיות אין עבירה,,,
איתך לכל בקשה ,מיכל.

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים