אני כיולה לקבל יעוץ מכאן

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

אישה באפלה
משתמש פעיל

אני כיולה לקבל יעוץ מכאן

הודעהעל ידי אישה באפלה » א' מאי 12, 2013 2:47 pm

שלום מחר יש תכנית בוקר בטלוזיה עם גלית גוטמן על חוק התיישנות !!
נשים וגברים..לא נחה דעתי לשבת בידים שלובות ולהתכרסם בפנים ,
האם אני יכולה וכדאי ללכת לתקשורת בערוץ 2 ולדבר על הנושא שלי?
שבו בזמן אני מתחילה תביעה משפטית עם אחי??
חשוב שכול אחת מהאתר תגיב לי אם ללכת או לא???!!
ושם מעוותים את הקול .והפנים שלי לא נחשפים הכל מטושטש תודה לכולם !!!!!!!!!
חובה לצפותתתתתתתתתתתתתתתת בה שווה צפייה!!

סמל אישי של המשתמש
אתנה
משתמש פעיל

Re: אני כיולה לקבל יעוץ מכאן

הודעהעל ידי אתנה » ש' מאי 18, 2013 9:52 am

היי חומד, התראיינת בסוף? איך היה?... את חתיכת בחורה אמיצה! :)
השאלה שאת שואלת מאד מעסיקה גם אותי לאחרונה, בכל מיני מישורים (לאו דווקא לגבי הסיפור האישי שלי), ורציתי לשאול - - אייל, מנהלות הפורום האחרות ככל שישנן, האם יש כיום עורכת דין שמשיבה כאן על שאלות, בפורום הייעוץ המשפטי?... אם לא, אולי ידוע למישהי על מקום אנונימי אחר באינטרנט/בטלפון שאפשר להתייעץ בו בשאלות משפטיות עם מישהי שמתמצאת באמת?

כי נגיד, לעצם השאלה של אשה באפלה, ככל שידוע לי (סטודנטית למשפטים וממש לא עורכת דין) - בעבר בתי המשפט התעקשו על עקרון ה"סוב יודיצה" (= "בדיון" בלטינית), שאוסר על התקשורת לחוות דעה על תיק שמתנהל בבית משפט לפני שניתן פסק הדין. אבל - ראשית, האיסור חל על כלי התקשורת המפרסם ולא על המתלוננת, למיטב הבנתי. שנית, כמו שכל קוראת עיתונים וצופה בטלוויזיה יודעת, בפועל, כיום הכלל לא נאכף. שלישית, החוק בנושא (מדביקה אותו למטה להנאתכן) מתייחס רק לתביעה פלילית, לאחר ששינו אותו ב-2001 והוציאו מתחולתו תביעות אזרחיות. כלומר, אשה באפלה, אם התביעה שאת מדברת עליה היא אזרחית, בעניין הזה אין בעיה. ככל שאני מבינה ועד כמה שהצלחתי לברר עד כה בכוחותיי הדלים, הבעיה המרכזית של נפגעות שרוצות להיחשף כדי לתת כוח לאחרות/לעורר דיון/לחשוף את הפוגע ולהזהיר מפניו, היא החשש מתביעת דיבה. האם הוא ממשי? מה בדיוק זה אומר? אנחה.

סעיף 71 בחוק בתי המשפט [נוסח משולב] תשמ"ד-1984):
(א) לא יפרסם אדם דבר על עניין פלילי התלוי ועומד בבית משפט, במטרה להשפיע על ההליך או על תוצאותיו, אם יש בפרסום כדי להשפיע על מהלך המשפט או תוצאותיו.
לעניין סעיף קטן זה, "במטרה" - גם מתוך ראיה מראש את ההשפעה על ההליך או על תוצאותיו כאפשרות קרובה לודאי.
(ב) יראו עניין פלילי כתלוי ועומד בבית משפט משעה שהוגשה לבית המשפט באותו עניין בקשה למתן צו מעצר או משעה שהוגש לו כתב אישום, לפי המוקדם, עד שהחליט התובע שלא להגיש כתב אישום, ואם הוגש כתב אישום - עד סיום ההליכים.
(ג) איסור הפרסום אינו חל על פרסום ידיעה בתום לב על דבר שנאמר או שאירע בישיבה פומבית של בית משפט.
(ד) העובר על הוראות סעיף זה, דינו - מאסר שנה אחת.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ש' מאי 18, 2013 7:39 pm

יקירתי!
האם היה או לא היה ?
מה שלא יהיה להחליט את המחליטה לבד,מה כן נכון או מה לא נכון לך,
כי כמה שנתמוך ונחזק בסופו של עניין את עומדת לבד.
אז אשרינו שאת את,וכן יש לך את הכוחות ואת החיוביות וקדיחה לכי עם הלב שלך.
ואנו כולנו מאחוריך,רק אל תעברי על שום חוק.
שבוע טוב יקירתי,באהבה,מיכל.

אישה באפלה
משתמש פעיל

לכל מי שרוצה לדעת שכן עליתי לדבר בטלויזיה

הודעהעל ידי אישה באפלה » ג' מאי 21, 2013 3:02 pm

שלום שלום לכולם ולכל מי שרוצה לדעת !!
אני כן התראיינתי בתכנית טלויזה עם גלית גוטמן ודברתי למה יש חוק התיישנות?
על עבירות מין במישפחה מה שאני חוותי זה בדיוק כמו בשואה אם תתאמצי לקרוא את כל העבר שלי,
תראי שבכל גוגל לא תמצאי אישה כמוני !!! ואני עדיין באפלה ולא יודעת מי אני ומהייכן אני ,
לצערי כנראה שזה הגורל שלי לסבול ולמות בצער !! אחרי כל המכות והתעללות באה האונס
--פשוט היה חולה מין והנה שורות שתראי כמה צער...לגזור לי את השיער כמו בן זה בסדר?
לאנוסססססססססססססססססססססס אותי בגיל 14 זה נורמלי ?!!!
לשרוף את הידים והרגלים זה בסדר? אני עברתי התעללות לא אונסססססססססססססססס תבינו חבר'ה זה לא קל ולא פשוט , אני מקווה בעזרת ה' שאני יביא אותו לדוכן העדים ואטיח בו כל מה שחוותי איתו...
לקשור את הרגלים והיידים למיטת ברזל זה בדר כמו שקושרים כלבים זה בסדר??
לתלות את הידיים למעלה ולקשור אותי זה בסדר? ואם כל זה היה מכה בי מכות עם מקל בזמן שהייתי קשורה ווואייי איזה פלשאים עולים לא רוצה לזכר לעזזל שה' ישרוף אותו בגיהנום אמןן9ןןן...... וכו" וכו" יש עוד הרבה דברים כל אכזרים שאין לי כוח לכתוב עכשיו סורי תקבלי את קשה :scared: :scared: :scared: :scared: ואם עברתי מחצית מיקרה .אני כאן יכולה להדריך אותך מוכנה לעזור רק אם תרצי?

אישה באפלה
משתמש פעיל

לכל מי שרוצה לדעת שכן עליתי לדבר בטלויזיה

הודעהעל ידי אישה באפלה » ג' מאי 21, 2013 3:06 pm

לא רק אונס אכזרי!!!! גם התעללות בגיל 13 !!
ואחרי זה האונס לכן הוא פחד להגיש נגדי לשון הרע התקפל כמו ארנב!!
בגלל שאבידתי את אבא שלי הוא צריך לחנך אותי???

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' מאי 22, 2013 12:59 pm

שולחת לך חיבוק ענק !
מחבקת אותך מיליון!
איתך באהבה,מיכל.
:growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing:

אישה באפלה
משתמש פעיל

מיכל אוהבת אותך !

הודעהעל ידי אישה באפלה » ד' מאי 22, 2013 11:25 pm

היי מכלל גם אני שולחת חיבוק !!
על הכוחות כלפנו וזה מתוך רצון לעזור לנו, תודה מתוקה :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :growing: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים