אני עברתי אונס גלוי עריות! דלתות סגורות- גן נעול !!

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

אישה באפלה
משתמש פעיל

אני עברתי אונס גלוי עריות! דלתות סגורות- גן נעול !!

הודעהעל ידי אישה באפלה » ד' מרץ 06, 2013 3:52 pm

למה הכל סגור ונסגר????!!!! אני רוצה לצאת מהארון ולדבר על הנושא שחוותי..מאחי"
השם רק יכול לרחם עלי עכשיו במצב שאני נמצאת...
אך אפשר להמשיך הלאה בחיים כאלה? בלתי צפויים .אחרי מה שחוותי ממנו לפני שנה המון איומיים בגלל שחשפתי את הילדות שלנו,,,,
השפלות, פחדים, ואני מרגישה שלא יכולה לעצור באדום !!!!!! אף אחד לא יכול להבין אותי אפה אני עומדת במצב הזה נפילה, עליה, !!
כמה אפשר לסבול עם האח הזה ואני מרגישה נפולה עניים ממנו. ולקח לי חלק מהדירה שקנתי ,הכל במזומן לפני 19--
שלום לכל המעוניינים או המעוניינות !!!! הכלללללללללללללללללללל הולך אצלי לאט לאט אוווףףף אך-- אני כועסת על זה שהוא זכה בכל !!!! אני פונה לכל מינה עוד" כל אחת רוצה את הכתובה-- שלי שבאמת היא יקרה לי..

אני לא חופרת הייתי רוצה שיקראו את כל הכאב שלי, והסבל שאני צריכה להמשיך עד יום מותי !!!
אני עברתי גלוי עריות ואונס, בגיל 14 (3 שנים "מאחי" הגדול) אני היום בת 53 -+5 ילדים. גרושה עקב המצב שנוצר לי תסכולים בחיים. הפרעות נפשיות והפילשבקיים , שבאים מול העיניים.
אחי" שלט בי בתקופה הזאת כמו אבא" לקח לי את הילדות, לקח לי את הביטחון, היום אני אישה שסובלת מחרדות קשות ממנו.
ולא מזמן הוא איים עלי שייקח לי את הנשמה ויעשה אותי אומללה כל החיים.. התלוננתי במשטרה . הוא המציא שאני רוצה לסחוט אותו .על ירושה ! ולגבי הירושה, יש לי מה להגיד שהוא רימה אותנו בסוף, אחרי תקופה קבלתי מכתב .... נסגר התיק אין עניין לציבור. האם זה הוגן או נורמלי? כל הזמן סוגרים לו את התקיים?! גם אחותי קבלה איום במחשב והריאתי למשטרה.. אני רוצה לתבוע אותו אזרחית על כל עגמת הנפש שנגרם לי. לגבי התעללות הוא הודה .מודה , אומר שאני חינכתי אותה בתור אבא" , אם כן אני מאוד אשמח והיה הכי מאושרת שתוכל להוביל אותי לתביעה אזרחית !!! לפחות כך הילדים שלי יקבלו את כל מה שהחסרתי להם בחיים, במשך הרבה שנים..... ורק לפני 10 שנים החלטי לצאת מהארון למציאות החיים, למרות על אונס .אין לי עדים ,רק אני והוא ואלוהים היינו שם, על התעללות כולם ראו וגם אמא שלי ראתה הכל. יש לי כוויות ברגלים ובידיים, אני מבקשת תציע לי ולנפש איך לצאת מזה קשה לי מאוד אני שרופה מכל רגע שאני חייה וראה אותו מול עיני , מחייך ומאושר יותר ממני בתודה ---שהיה לך צהרים חמים בנשמה )))))))))

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים