רק עכשיו גליתי שיש לנו עולם נפרד!!!

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

אישה באפלה
משתמש פעיל

רק עכשיו גליתי שיש לנו עולם נפרד!!!

הודעהעל ידי אישה באפלה » ב' אוקטובר 22, 2012 1:15 pm

שאני קוראת את כל הפוסטים שי במתנה----
הבנתי לאט לאט שאני נמצאת בעולם של ...
השליטה ! קם אדם שולט בנו ובגוף שלנו ולפתע אחרי מס" שנים את מגלה שזה היה אסור בתכלית האיסור..ואני עברתי גילוי עריות !
איזה פחד היה לי שאחי היה מסתכל לי בעניים והבנתי מיד שאני צריכה להיכנס לחדר של אמא שלי ואפה אתם יודעים היא הייתי?עם החבר שלה הנוצרי מעיר העתיק .ואני והוא הינו לבד ואז היה מכניס אותי בכוח לחדר של אמא בלי רחמים היה צובט אותי נותן לי סימנים שאני אכנס לחדר להתפשט.ואם לא היה סוחבבבבבב את השיערות שלי בכוח ומכניס אותי .לחדר של אמא הכל היה לבן .הכל עם תחרה ופרחים .ואחרי זה עוברים רק כמה שעות אני יוצאת בחוץ לטייל עם חברות . שהוא מגיע לבית ולא היה רואה אותי? ישר היה צועק בכל השכונה איפה היאאאאאאא??? ואני הייתי שומעת עולה בחרדה לבית והיה צועק ומפיל אותי לרצפה .ודופק על הבטן עם הרגלים שלו חזק חזק ,ואני רק צועקת. עכשיו אני נזכרת כמו אתמולללללללללללללללללללל !!אלוהים כמה צער יש לי בנשמה ...לא ניתן להשיב את הגלגל לאחור!!!
תתארו אני מתחילה כבר כמה חודשים משפט מנטרה..בימים האלה לא נרדמת עד שעות מאוחרות של הלילה.וכל זה הוא אומר שאני חולה בנפש צריך לעזור לאחותי הוא מרחם עליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ווואייי טיפה טיפה לא תהיה לי רחמים עליו כל מה שאני סובלת וסבול כי זה לא ישכח לעולם .........לכן אני פונה אליך שי תני לי יד ועזרה בייי

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: רק עכשיו גליתי שיש לנו עולם נפרד!!!

הודעהעל ידי מיכלל » ב' אוקטובר 22, 2012 2:47 pm

הי יקירה!
מתי הדיון,
ומה קורה עם ליווי? דברי אתנו,איתך באהבה,מיכל.

אישה באפלה
משתמש פעיל

מיכל הדיון 13.11

הודעהעל ידי אישה באפלה » ב' אוקטובר 22, 2012 6:22 pm

אני והוא נכנסים לבדדדדדדדדדדדדד !!
אני עם השופט לבד, כל אחת בנפרד ואין לי מלווה לא מהעמותה מה שכן רק יכולים להמליץ דרך מכתב לשופט
אבל תמיד אני מכנה את עצמי ...........אשת הברזל !!!!!!!!!!!!!!!! אם יש לך מירושלים בחורה שתוכל ללוות אותי רק בחוץ אשמח שתצור קשר איתי ..תודה אמא מיכל נשמה של שמוסרת את זמנה את לכולם,

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' אוקטובר 24, 2012 12:58 pm

כן יש,מתי הדיון?

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' אוקטובר 24, 2012 1:01 pm

הי יקירה !
עכשיו קראתי במקום אחר שכתבת שהדיון ב 13.11?באיזו שעה?
ואם את מסכימה לענות ולכתוב רק במקום אחד ---אחרת אני הולכת לאיבוד.

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים