חברות אין לי כוח מרגישה מבולבלת!!

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

אישה באפלה
משתמש פעיל

חברות אין לי כוח מרגישה מבולבלת!!

הודעהעל ידי אישה באפלה » ש' אוקטובר 20, 2012 9:16 pm

שלום לכולם שבוע טוב!!
..אני נכנסת לבד בלי אף אחד ,דרך הסיוע אמרו לי בגלל שהוא תובע אותך . אסור לנו להופיע במשפט!
ואני לא יודעת מאיפה להתחיל מהתחלה בגיל 13???????????????? או מהסוף בגיל 55 ??? הסבל שאני מושכת אותו זה לא קל בנות,
אני מבקשת מי שרואה את הכתבה הזאת תוכל לפנות אלי לפרטי ואשמח- שתלווה אותי בתאריך 13.11 בשעה 9.00 בבוקר בבית משפט בירושלים בגבעת שאול -לענייני משפחה..........אל תשכחו שאני שאבדתי את אבא שלי בגיל 10..והחיים התחילו לי להיות יותר קשים..הוא פשוט לקח סמכות , אני מחפשת מי שתדריךךךךךךךךךךךךךךך אותי אך להתחיל את המשפט עם השופט אני והוא יושבים בלשכה שלו
הנשמות נעצרות לייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי אלוהים שומע תיפלה אמןוןןן

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: חברות אין לי כוח מרגישה מבולבלת!!

הודעהעל ידי מיכלל » א' אוקטובר 21, 2012 12:14 pm

שבוע טוב ובוקר אור!
להרגע! עליך להביט לשופט שעיניים ולומר ב2-3 משפטים קצרים וחזקים את מה שעברת בילדות ,ואז לדבר על הווה.
האם בקשת ליווי במרכז הסיוע?
הן אמרו שהן לא יכולות?
עני לי ואנסה לדבר איתן, בהצלחה ! איתך מיכל.

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים