אני במצוקה לקראת המשפט!!

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

אישה באפלה
משתמש פעיל

אני במצוקה לקראת המשפט!!

הודעהעל ידי אישה באפלה » ג' אוקטובר 16, 2012 12:20 pm

שלום שלום לכולם!!! זהו ממש מתקרבים לדגם משפט שלי !!!
אני בחודש הזה לא יכולה לתפקד כל היום אני חושבת אך להתחיל את השיחה שלי בבית משפט.
כל יום שעובר עלי בשלב זה אני נגמרת מרגישה את הימים שלי כמו לנצח. אין לי כוח לחכות !
אני מרגישה בלבול תסכול פחד רעידות כל הגוף ודפיקות יותר בלב.
לא ישנה טוב . מתהפכת במיטה כל הלילה . חרדה תופסת אותי והראש מתחיל לרוץ אחורה כל הזמן,
יש לי נטל כבד בנשמה זה בית ילדים נכדים והחיים שמתחילים לי להיות קשים בגיל הזה ..למרות הכל אני חייה וצועדת לכל כוון שצריך לגבי החיים.חשבתי לרגע שהיה לי קל להתחיל את המשפט אבל אך אחי הולך לתבוע אותי אחרי כל מה שהוא עשה לי בילדות, בשארית חיי???
טוב אני כבר עייפה עכשיו בייייייייייייי לכולם תעזרו לי להתמודד לפחות ורטואלי.....

ביתילי
משתמש פעיל

Re: אני במצוקה לקראת המשפט!!

הודעהעל ידי ביתילי » ג' אוקטובר 23, 2012 7:30 pm

תקראי את המדריך שלי בפורום תקיפה מינית. את חייבית לשנות גישה- את זו ששולטת עכשיו. הוא תקף ואת הפכת את הגלגל. אין לך ממה לפחד כי את מנהלת את העניינים.
כל מהלך שלך זה סכין בשבילו! הוא רועד מפחד. הוא זה שפוחד עכשיו. הוא פגע בך ואת עכשיו אומרת- אני לא פראיירית. אני לא קורבן יותר. סיימתי. אתה צריך לפחד.

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים