שאלה בקשר למשפט..

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

רותם (:
משתמש פעיל

שאלה בקשר למשפט..

הודעהעל ידי רותם (: » ש' יוני 23, 2012 9:41 pm

אתמול מי שעוזרת לנו מהמעוצה לשלום הילד דיברה עם אמא שלי ומחר ב-24 אמור להיות הפסק דין .. ולפני חודשיים אני עברתי תזכיר וגם הוא כי שהוא פגע בי הוא היה מתחת ל-18 והוא אמר בתזכיר שלו שהוא מצטער ושהוא יתחיל ללכת לטיפול של עבריני מין .
ובגלל זה מחר דוחים את הדיון בחודשיים .. זה יבטל את העונש עם הוא ילך לטיפול ?
כי אני מפחדת שעוד חודשיים הוא יחזור לבית שלו הוא שכן שלי אני מפחדת שהוא יחזור לפה
תחיה את החיים שאתה אוהב, ותאהב את החיים שאתה חי..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: שאלה בקשר למשפט..

הודעהעל ידי מיכלל » א' יוני 24, 2012 8:20 am

רותם יקרה !
יכול להיות שיורידו לו בעונש
זכותך המלאה לקבל הרבה יותר מידע מה בדיוק החליטו,אע'פ שנשמע לי שטרם החליטו כי הם רוצים לבדוק אותו ואת התנהגותו.
יש חוק חדש שנקרא- 'מגבלויות לעברייני מין ,חוק המונע מהם לחזור לאזור מגוריהם אם הוא ליד הנפגעת, את בהחלט יכולה להגיש לבית המשפט בקשה ,אך צריך עזרה של עורכת דין להגיש בקשה כזו,אם את רוצה עזרה בבכך- אשמח לסייע.
יש גם חוק 'למניעת הטרדה מאיימת' שניתן לבקש מבית המשפט והוא ניתן בהתחלה לכ-5 ימים במעמד צד אחד ואחרי יש דיון במעמד שני הצדדים והוא ניתן לחצי שנה.
אם את פחות מ 18 אימא או אבא יכולים להגיש במקומך,להליך זה אין צורך בעורכי דין.
מה שאקטואלי לגביך תשאלי ואוסיף עוד פרטים.
בהצלחה ושבוע טוב,מיכל.

רותם (:
משתמש פעיל

הודעהעל ידי רותם (: » א' יוני 24, 2012 3:33 pm

תודה מיכל .. העורך דין שלי דיבר היום עם אמא שלי הוא התקשר אליה אחרי הדיון ושבוע הבא ביום ראשון הוא יבוא לעיר שלי אבל לא לשכונה שלי רחוק הוא יהיה במעצר בית מלא את קרובי משפחה והוא יצא שלוש פעמים בשבוע לטיפול וזהו עוד חודשיים כנראה תיהיה החלטה ..

ושבוע טוב :iloveu2:

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' יוני 24, 2012 9:45 pm

יופי רותם,העיקר שאת תרגישי בטוחה,
לפני מספר שנים סיפרה לי נפגעת שעלתה לאוטובוס עירוני באמצע היום, האוטובוס היה חצי ריק,והפוגע ישב לבד בספסל והיא בלי להתבלבל נכנסה וישבה לידו, הוא פער זוג עיניים אליה והיא ענתה בחיוך :"כן מעכשיו אתה מפחד"
ואני התלהבתי,כי הפוגע מבין כעת שכל צעד שלו את תתלונני[ורצוי מאוד שכך] אז הוא יעשה עצמו שקוף ובלתי נראה.
לפני התלונה את היית אובייקט,הוא לא התחשב ברגשותיך ונשמתך,רק את גופך הוא ראה ,
כעת את רותם מדברת ואיתנה וממש לא אוביקט והוא את זה למד היטב.
שימרי עליך מתוקה,בהצלחה וערב נעים,איתך מיכל. :admire:

רותם (:
משתמש פעיל

הודעהעל ידי רותם (: » ג' יוני 26, 2012 9:41 am

תודה רבה מיכל על הכל .. שיהיה לך יום טוב :growing:

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים