אני עובדת עם הפוגע

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

Re: אני עובדת עם הפוגע

הודעהעל ידי אייל » ב' יוני 25, 2012 4:55 pm

אני יודעת שחפרתי לך מלא.. אבל יש לי שאלה.

קרול, אם לא איבדתי את הספירה, זו כבר התנצלות שנייה שלך על חפירה... שזה שתי התנצלויות יותר מידי.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

קרול

הודעהעל ידי קרול » ד' יוני 27, 2012 11:15 am

אייל,
מי שלא תהיה אתה אחד האנשים המדהימים שיצא לי להתקל בהם בחיים שלי. קול ההגיון בך נשמע בראש שלי ועל זה אני אומרת לך המון תודה.
אני אדם שמתנצל ומתרצה.. אולי לא תסכים עם הדברים הבאים שלי אבל בהשקפה שלי בחיים, אני מאמינה שאם משהו לא מאוזן אצלינו או אם לא למדנו את השיעור שלנו כדי לשפר את עצמינו ולהגיע לאיזון אז החיים ילמדו אותנו שיעור.
ככל שהזמן עובר אם לא למדנו את השיעור שלנו, השיעור הבא יהיה קשה יותר.
יום לפני שזה קרה לי, ישבתיעם ידיד שלי ואמרתי לו שנמאס לי להיות אדם שמתרצה. שנמאס לי להיות שם בשביל כולם והגיע הזמן שאנשים יבינו שאני לא מטפלת בשעות הפנאי. יש אדם מאחורי המטפלת. הוא הקשיב לי ואני הרגשתי שאני עם כוחות מחודשים... אני חושבת שזה היה צריך לקרות לי כדי שאני אבין סוף סוף מספר דברים:
א- שאין לי מה לפחד מהחיים האלה.
ב- שאני חייבת להפסיק לרצות ולהתרצות
ג- שאני במקום הראשון ולא הצרכים של אחרים.
ד- להבין שאני אדם חזק.
ואתה לימדת אותי, הזכרת לי יותר נכון, שיש עוד שיעור אחד שאסור שאני אשכח: שיש דברים שלא מתנצלים עליהם.
לא פגעתי באף אחד, ואם אני מרגישה שאני חופרת אז אולי זה מרגיש לי ככה כי אני דשה את הסיפור הזה עד שאני אקיא אותו.
אייל, מי יתן והעולם שלי יהיה מוקף בקולות של הבנה והגיון כמו שאתה מעניק פה.
המון כח נתת לי.
בכלל, כל הקבוצה הזו...
תודה על מי שאתה. מקווה שהסביבה שלך יודעת איזה מזל יש לה.
לוחצת לך את היד מהצד השני של המסך,
קרול.
קרול

קרול

הודעהעל ידי קרול » ד' יוני 27, 2012 11:33 am

טוב.. שמרתי את זה בטעות בטיוטה אבל אחרי שכתתי את הדברים התחלתי לצחוק...
כתבתי לך שלמדתי שאני באה במקום הראשון רק בג'. חחחח רק כדבר שלישי שלמדתי...
אז הנה שיעור...
אני מתקנת:
א- אני הכי חשובה בסיפור הזה.
ב- בכלל בחיים, אני לא הולכת להתפשר ולרצות אחרים, הם רוצים משהו, שיעבדו בשבילו. לא רק אני צריכה לעבוד בשביל כולם.
ג- גבולות. מאתמול- אני מתחילה לשים גבולות למטופלות שלי, לחברות שלי, וכל מי שחושב שמותר להתקשר בכל שעה או להביא אותי לכל חלק בארץ פשוט כי עד עכשיו הייתי מסכימה לבוא לקראת.
נגמר הבית מלון... :) מעכשיו, אם לא עושים אלי חצי דרך, אני לא זזה.
אז זה ממ שהצחיק אותי, שאפילו בהודעה שרשמתי לא שמתי אותי במקום הראשון... :lol1:
מעכשיו, אני מתקנת את העוולה הגדולה ביותר מנעשתה. זו שעשיתי לעצמי.
מעכשיו, אני קודם.
קרול.
קרול

קרול

הודעהעל ידי קרול » ד' יוני 27, 2012 12:00 pm

מיכל,
בשבוע הראשון שלי בהודו ניסו ללמד אותי לשחק פוקר, בכל פעם שהיו לי קלפים טובים עלה לי חיוך על הפנים. כשניסיתי לשמור על ארשת פנים שלא מתכור אותי, אחרי כמה שניות שוב כולם התקפלו כי הם הבינו שיש לי קלפים טובים. במילים אחרות: רק אני חשבתי שיש לי פוקר-פייס.
אני הרבה דברים, אבל שקרנית אני לא. אני לא יודעת לשקר ועל זה אני מוכנה להמר על החיים שלי.
אני הולכת מחר פגישה בידיעה שהמילים שלך ושל אייל יושבת איתי בראש ובלב.
אתם מעניקים לי כאלה עוצמות שאין דברים כאלה.
היום התקשרה אלי חברה מהעבודה,היא אחת המנהלות פעילות של הבחור. היא אמרה לי: יש סיבה מיוחדת שאת לא פה שבועיים?
אמרתי לה: קרה משהו שגרם לי לעזוב. זה לא לטלפון ובטח שלא כשאת בעבודה.
טוב... לנשום עמוק... כי הינה מה שהיא אמרה לי:
"אני חושבת שאני יודעת. זה קרה אחרי החתונה, נכון? הוא פגע בך? כי אם אני אספר לך מה הוא עשה לי כנראה שאת לא תופעתי. ונראה לי שאנחנו מדברות על אותו בן אדם."
הבחור שלח אליה ידיים בערב צוות שהם עשו כמה ימים לפני החתונה. לפני שזה קרה לי.
היא צדקה מאוד והיא הבינה מיד שאני הרי נעלמתי לפני שבועיים, וכולם ראו שהוא זה שהסיע אותי. מסתבר שגם אישתו מודעת לזרועות תמנון הדביקות והמגעילות שלו והיא שלחה לבחורה הזו מייל לפני כמה חודשים בעקבות תמונה שהוא הגיב לה עליה בפייסבוק.
חברה שלי אמרה לי: אין עשן בלי אש. אם אישתו הגיבה בצורה כזו זולה ומגעילה (היא פנתה אליה בשמות מאוד קשים במייל) כנראה שהוא מוכר לה סיפור אחר. כנראה שהיא לא לגמרי הבינה את המשמעות וכנראה שלא אני ולא את הן הראשונות.
אז עשיתי החלטה. לא משנה מה יהיה מחר אני רוצה שיחה עם המנכל. זו חברה שמחנכת את העובדים שלה ליושרה ולהגינות. הם מלמדים אותך מהיום הראשון שאסור ששום דבר שלילי לא יהיה בקונוטציה עם השם של החברה.
אסור לעשן סמים אפילו מחוץ לעבודה אם אתה יושב עם מישהו שיודע שאתה עובד בחברה הזו. זה כמה הם שומרים על שם נקי.
לכן, אני החלטתי שמחר אני נכנסת למשרד המנכל ואומרת לו בצורה הכי פשוטה: בין עמי אני חי.
אם אתה מעסיק מישהו כזה פה, זה השם שיהיה לי מול החברה הזו. דע עם מי אתה חי. אם אתה סומך עליו כסוכן מכירות, תשאל את עצמך- מה הוא מכר לך? כי הוא לא הגון ולא ישר ולא אדם עם ערכים. ואם החברה הזו מכבדת ושואפת להיות כזו, לא הייתי מחזיקה אדם כזה בשורותי.
אני אדווח לכם איך הלך...
קרול

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' יוני 27, 2012 1:58 pm

קרול יקרה !
השמיעי קול! מה קורה ואיך הלך?
שימרי על האני מאמין שלך- את המחליטה המובילה והיודעתמה נכון לך!
איתך,מיכל. :iloveu2:

קרול

הודעהעל ידי קרול » ה' יוני 28, 2012 4:25 pm

אהלן..
אז הנה הסיבה לשיחה היום בעבודה...
הגרסה שלו:
1. הכל היה בהסכמה
2. "היא ניסתה להוריד לעצמה את הגרביון, כשהיא לא הצליחה, עזרתי לה וזה נקרע" ברור!!! הרי ברוב המקרים מורידים גרביון מהתפר באמצע!!!
3. אני אמרתי לה שאני ממהר הביתה והיא ביקשה שאני אשאר.. אם זה לא היה לה נוח היא יכלה לצאת מהאוטו אחרי שהתנשקנו.
תסלחו לי כן?! אבל :lol1: "התנשקנו"?!
החוצפן הזה הציג את זה כמו סצינה רומנטית שאולי אני פשוט לא הבנתי.... שלא לדבר על זה שהוא אמר שאני עישנתי איתו ג'וינט... אני?! אז אמרתי להם:
סבבה, ואם הוא צודק לTHC לוקח שלושה חודשים לצאת מהמערכות בגוף ונניח שזה מינימום שלושה שבועות ולא עברו עדיין שלושה שבועות אז אני מוכנה עכשיו להשתין לתוך כוס, לתת מנת דם ואפילו טביעת אצבע (כי THC נדבר לשומן הגוף) ותתחילו לחפש את החומר. תודיעו לי מה תמצאו. אפילו הורמונים לא יצאו עלי כי אני לא לוקחת אפילו גלולות!! אני מאמינה ברפואה טבעית, נראה לכם שאני אעשן???
אז הן אמרו לי שיש סתירה בין הגרסאות אבל הסתירה היא בפרשנות ולא בדברים. משמע, שנינו מספרים את אותו הסיפור אבל אני מציגה אותו כמשהו מסויט והוא מציג אותו כמינימום רומן מדיסני.
נכון שאמרתי שאני חסרת ביטחון, ונכון שאני לא רזה כמו איזה דוגמנית, אבל אני בחורה יפה, ומאוד דומיננטית. אני אדם עם המון נוכחות. אני לא צריכה גבר נשוי שיחשוב שהוא מחמיא לי... שירגיע!! שירד מיד מהעץ.. חזרה לשיחה..
בכל אופן חזרו איתי שוב על אותו עיניין ועל הקטע שיש הבדלים קלים בעלילה...
בסוף הם אמרו שהם יבדקו את אפשרות הפיטורין שלי מול המחלקה המשפטית.. אני מחכה לתשובות.
נפרדתי מכולם היום וסיפרתי להם שאני לא לבד, ושאתמול קיבלתי שיחה מעוד מישהי על אותו בחור. מישהי שקרה לה משהו דומה. איתו.
בכל אופן תודה.
אני לא אעלם.. ואני אדווח בהמשך מה קרה..
קרול
קרול

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' יוני 28, 2012 7:06 pm

קרול !
והנפגעת השנייה לאמתלוננת?
את הבהרת שהיית שמחה לפיטורין?
את הרגשת שהם איתך או לא ממש?
אם צריך לעזור לך מולם,רק תבקשי איתך יש אפשרות שנכתוב להם ,אם צריך.
איתך, שיהיה בהצלחה,מיכל. :flowers:

קרול

הודעהעל ידי קרול » ה' יוני 28, 2012 7:53 pm

מיכל,
היא לא רוצה להתלונן אבל דיברתי איתה ממש עכשיו ואמרתי לה שאמרתי להם שאני לא היחידה אז שיעשו בדק בית. אמרתי לה שהוא הזכרתי את שמה ולא ציינתי מאיזו מחלקה.. אני פשוט לא אתפלא אם חוץ ממני וממנה יצוצו עוד...
לא אמרתי להן שאני שמחה לפיטורין אלא הסברתי למעסיקים שלי (כי יש לי שניים) זה שאני לא רוצה לאבד את הזכות שלי לחתום אבטלה כי אני פשוט לא מסוגלת לעבוד.
(התכנית המקורית היא לחפש דירה ואז להתחיל לעבוד אבל אני צריכה את הכסף כדי לשלם את הלימודים ואז אני כבר אתחיל לחפש בתחום שלי, אני רק רוצה להזדמנות). לבקש שיפטרו אותי זו הדרך היחידה לסגור את הסיפור הזה ולקבל התחלה חדשה. הם כמובן לא להוטים להעזיב אותי, כי ציינתי קודם בנוסף לזה שהם לא רוצים לפגוע בי אני גם ממש טובה במה שאני עושה וקיבלתי כבר כמה פעמים מצטיינת... (לא שזה מזיז לי משהו, אבל להם זה חשוב.)
במהלך השאלות, לא. הן כל הזמן ציינו שהן לא שופטות אותי, מי שאומר דברים כאלה זה כדי לציין את המובן מאליו שהוא כן שופט... זה כמו שמי שאומר "אבל" מבטל את כל מה שנאמר קודם לכן.
אני מקווה שאני אקבל תשובה כבר ביום שני לגבי העיניין הזה... אני כבר רוצה להתחיל מחדש.

אני בהחלט אעדכן אותך,
קרול.
קרול

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' יוני 28, 2012 11:19 pm

קרול,
אמן ואמן שהכול יסתיים ביום שני !
כן נשמע לי שיש להם עסק עם עבריין מין רציני וכדאי שיתעוררו!
כי אם הם לא יעשו דבר מי מהנפגעות שתבחר יכולה לתבוע גם את החברה,כי מחובתה לדאוג לסביבת עבודה בטוחה!
לילה טוב,שימרי עליך,בהערכה ענקית,מיכל.

קרול

הודעהעל ידי קרול » ו' יולי 06, 2012 9:22 am

מיכל שלום,
היום ראיתי שקיבלתי מייל מהעבודה שבו הם כותבים לי שלמרות החזרות החוזרות והישנות מצידם שאני אשאר הם מכבדים את ההחלטה שלי להתפטר כי אני מבקשת לא לעבוד בכלל למרות שהם מתחייבים שלא תהיה לי שום אינטראקציה עם החברה ששם התלוננתי ולכן הם יעשו את החשבון....
משהו כזה.. אני מבקשת להתפטר כי אין להם מה להציע לי, אמרתי להם שלא משנה מה יציעו לי אני לא חושבת שאני רוצה לעבוד בכלל... מרמת העיקרון זה בגלל שעד אוגוסט אני במבחנים.
מה זה אומר שהם יעשו חשבון?? אין פיצויים??
בנוגע להצעה שלך, זה משהו שחשבתי עליו ביום שהבנתי שלפטר אותי יהיה בעייתי...
מה אני עושה? איך זה יגמר?
אני אשמח להסבר...
תודה,
קרול

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ו' יולי 06, 2012 1:38 pm

קרול,
לי דווקא יש זווית קצת אחרת למצב, אל תקחי את זה כזלזול במה שעברת - אלא כניתוח ענייני, שאינו מהווה ייעוץ משפטי, כי אינני עורך דין.

1. לא מדובר בהטרדה מינית במקום העבודה, או בפעילות של מקום העבודה - אלא בתקיפה מינית שלא במסגרת העבודה.
2. אין בינכם יחסי מרות, לו היו - כל אקט בעל אופן מיני שלו, כלפיך היה נחשב להטרדה מינית.
3. הסיכום של 1-2 הוא שמדובר בתקיפה מינית ע"י אדם שיש לך היכרות מוקדמת איתך (במקרה זה יחסים עסקיים אך ללא מרות), זה קרה לא במסגרת העבודה, ותוך בחירה שלך לעלות איתו על טרמפ - דבר שלא מחויב בשום צורה מתפקידך, או קשר כלשהו למקום העבודה שלך. ולאור זה, האחריות של מקום העבודה שלך לפצות אותך על כך - מוטלת בספק.
מעבר לכך, לפטר אותך ולשלם פיצויי פיטורין, יהיה צעד בעייתי מאד מצידם - מצד אחד, הם ישלמו לך בכך אלפי שקלים (נניח), כפיצוי על משהו שהם לא בהכרח אחראים לו, ומצד שני, הם מפטרים עובדת, כמעט מיד לאחר תלונה שלה על הטרדה מינית... זה יכול לחזור אליהם בהפוכה - ולהיות מוצג כאילו פיטרו אותך בגלל התלונה שלך, ולעלות להם ביוקר בעתיד.
4. בעקבות פנייתך לאחראית על הטרדות מיניות בעבודה - מחובתה ואחריות לבצע את הבדיקות והשיחות עם שניכם, ולנקוט צעדים על פי החלטתם.
5. המלצתם שתמשיכי לעבוד תוך כדי שהם מוודאים שלא יהיה שום קשר עסקי בינך לתוקף הגיונית ומתבקשת בתור צעד ראשון (ולא מבטלת אפשרות שהם או את ינקטו צעדים נוספים מולו)
אני מבקשת להתפטר כי אין להם מה להציע לי, אמרתי להם שלא משנה מה יציעו לי אני לא חושבת שאני רוצה לעבוד בכלל... מרמת העיקרון זה בגלל שעד אוגוסט אני במבחנים.

6. זה קצת סותר את עצמו - את מתפטרת כי אין להם מה להציע לך ? בקשר למה? תפקיד חדש? קידום? פיצוי כספי ? עונש לבחור שתקף?
7. את חושבת שאת לא רוצה לעבוד בכלל - כי את אוגוסט את במבחנים? אם זו הסיבה האמיתית שבגללה את לא רוצה לעבוד שם כרגע... אני לא בטוח שהנכון הוא לסובב את זה כאילו הסיבה האמיתית והיחידה לעזיבה היא התקיפה - ולכן מגיע לך פיצויים.

אם פספסתי משהו בהבנת המציאות הזו, אשמח אם תתקני אותי.
ואתן לך גם שלוש אפשרויות פעולה לחשוב עליהן (מלבד כמובן האפשרות להמשיך עם המצב הנוכחי)
1. עצם זה שעברת עשוי להקשות עליך לתפקד במקום עבודה (כלשהו) לאו דווקא במקום הנוכחי - אף שבנוכחי עשוי להיות קושי נוסף, בגלל הרכילות סביב הנושא. במקרה זה, זה בגלל אותה חברה שסיפרה - או הבחור שדאג ללכלך עליך בתור הגנה על עצמו, ולא בגלל התרשלות מצד האחראית הרלוונטית.
את יכולה לשקול לבקש מהם לקחת חופשה ללא תשלום, עד תום המבחנים שלך. זה יאפשר לך להתרכז בלימודים, לתת לדברים קצת לשקוע ולהישכח בתוך החברה, ולך להתחזק.. ולחזור בכוחות מחודשים אחרי המבחנים.
(עם אפשרות לחפש עבודה אחרת במקביל - אבל ידיעה שאם לא תמצאי, או פשוט תרצי, המקום עבודה הזה ימתין לך)

2. להיעזר בכך שתהיה הבנה מצד ההנהלה שאת נסערת, קשה לך ואת רוצה לעזוב את החברה - ולחפש עבודה אחרת במקביל, תוך כדי בקשה לצאת מידי פעם לראיונות, כדי לסייע לך למצוא עבודה אחרת.

3. להחליט שיש לך מספיק התמודדות כרגע + מבחנים, ועם כל הכבוד לכסף, זה רק כסף - להגיד תודה ושלום, ולהמשיך הלאה.

ולסיום, חשוב לזכור שכמובן יש לך האפשרות להגיש תלונה פלילית במשטרה, ו\או לתבוע אותו אזרחית, האפשרות הזו שמורה לך ללא מעט זמן - אבל חשוב לזכור את זה, כדי שלא תהי בתחושה (המאד מתסכלת) של "הוא עשה מה שבא לו, ויצא נקי". זכותך לבחור כעת או בעתיד באחד ההליכים הללו.

* מזמין אותך במקביל להתכתבות והתייעצות המשפטית בפורום הייעוץ המשפטי, להמשיך ולשתף אותנו במה שאת עוברת במישור של ההתמודדות האישית שלך בנושא שפתחת בפורום תקיפה מינית.

שבת שלום
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ו' יולי 06, 2012 2:10 pm

הי קרול!
התהבתי את הרעיון של אייל לחופשה עד סוף המבחנים,בעצם למה לא?
נראה לי תשובתם מזמינה בקשה שלך לפיצויים, וכן צודק לדעתי אייל שמבחינה חוקית אין להם אחריות אך מבחינה אתית יש להם בעיה גדולה כשעבריין מין אלים עובד איתם.
כך שצריך להיות להם מנעי כלשהו להיות יותר מהוגנים כלפיך,אך למה שלא תקחי פסק זמן,תתרכזי בבחינות ואז דברי איתנו ונחשוב חד?
כל מה שתבקשי- נעשה,איתך מאוד,מיכל. :iloveu2:

קרול

הודעהעל ידי קרול » ב' יולי 09, 2012 4:43 pm

מיכל ערב טוב,
זה לא שאני לא רוצה לעבוד בכלל... אני אעבוד רק לא שם.
אני רוצה לעזוב את מקום העבודה שלי בעיקר כי נמאס לי והרי הם לא יצליחו להמציא לי תפקיד קרוב לבית וכרגע כל מה שיש להם להציע לי זה להחזיר אותי למשרד הקודם שלי ואני לא מוכנה לעבוד שם כי זה שעה נסיעה מהבית שלי ואני צריכה להתחנן לטרמפ כל בוקר.
זה סיפור ארוך ומיגע של חצי שנה שבה ביקשתי העברה ועד שקיבלתי אותה קרה מה שקרה.
נכון שהעבודה לא אחראית... כשהעיניים התחילו להיות ברורים יותר והם הבינו כנראה שהצדק איתי (למרות שלמיטב הבנתי לא בדיוק נעו אמות הסיפים בבית הלקוח ששם עובד הפוגע) הם ציינו מספר פעמים בפני כי הם לא אחראים וכי זה רק צירוף מקרים מצער.
כך או כך... אני כבר לא יודעת אם אכפת לי.
מעולם לא הייתי חמדנית ואני יכולה להעיד על עצמי שכסף לא עשה עלי רושם.. כשעבדתי בעגלות המנהלת שלי הייתה אומרת לי בימים קשים: אין כסף קל. זה כסף טוב. שני דברים שונים.
נכון. אז אין כסף קל... ואם הפיצויים יהיו נמוכים ממה שהם אמורים להיות אחרי 4 שנים שבהם נתתי את נשמתי למקום אז זבש"י..
השאלה היא האם כדאי לי לנהל שיחה על משאבי אנוש ולהסביר לה (למנהלת) שלחברה אין מה להציע לי ולכן אין טעם למרוח את זה. הרי הכל מבחינת מרחק זו הרעת תנאים...
אני לא יודעת מה לעשות, אני רק רוצה סגירה של כל הפרק הזה כדי שאני אוכל להתמקד במה שחשוב באמת...

המשך ערב טוב.
קרול

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' יולי 10, 2012 12:37 pm

קרול יקרה !
כן יקירה, מאוד מאוד ממליצה לך לשוחח ישירות עם מנהלת משאבי אנוש ובכנותך הכה מרשימה אימרי לה כל מה שאמרת לנו,כי אין יותר נכון מאשר האמת לאמיתה.
אם היא תבקש מכתב בכתב אנא דברי איתי כדי שנסייע לך בנסוח.
ואני מבקשת להיות ברורה,אסור לוותר על כסף זוהי לא חמדנות,מה שמגיע לך על פי חוק תקבלי ואם חלילה צריך להתווכח על כך אז נתווכח,לא מוותרים על כסף זה מאוד לא נכון לעשות ,אנרגטית.
כסף שמגיע לך צריך להגיע אליך.
מקווה שאני ברורה, מעריכה אותך מיליונים,בהצלחוה,מיכל. :flowers:

קרול

הודעהעל ידי קרול » ד' יולי 18, 2012 1:17 pm

כמעט נגמר...
במקום העבודה אליו סופחתי, שם קרו הדברים, הבנתי שעדותה של הבחורה השנייה לא שינתה דבר.
היא אמרה כי הוא לא פגע בה והיא לא חשה מוטרדת. יחד עם זאת היא ציינה כי כל מה שאמרתי זה נכון לגביה והדברים אכן קרו אבל היא לא מרגישה שזה "כזה נורא".
"הוא סך הכל ליטף לי את הרגל... דבר אחד אני יכולה לומר, אני לא יודעת מקרה עם (איתי) אבל היא (אני) בטרואמה והוא לא מתקשר פה עם אף אחד אז הוא בטוח בשוק".
אלה הדברים שנאמרו.
כועסת? לא יודעת...אבל על זה אני אדון במקום אחר. נכון לכרגע, קיבלתי מכתב ממקום העבודה שלי אליו אני שייכת, שאני חותמת כי אין לי שום תביעה מהם ושום דרישה נוספת פרט לפיצויים מלאים.
חתמתי.
אין לי בעיה.
רק לסגור את הפרק הזה. זה כל מה שאני רוצה...
מיכל, תודה אין סופית על התמיכה ועל החיזוק. אני לא אעלם. אם אוכל להעביר כוחות הלאה, לבנות אחרות, זו תהיה השליחות שלי.
תודה לך על ההבנה ועל הרצון לעזור ולעזור לי להבין מה קורה.
אני מקווה שעם הראשון בחודש אני אפתח דף חדש...
היו שלום ותודה על הדגים. :wink:
קרול

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים