עזרה דחוף!!

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

משהו אמיתי
משתמש פעיל

עזרה דחוף!!

הודעהעל ידי משהו אמיתי » ב' אפריל 23, 2012 3:46 pm

אז ככה,אני עברתי גילוי עריות בילדותי מאבי,וסבא שלי
בעבר התלוננתי במשטרה רק על סבא שלי והחוקרת אמרה שזה יצור בעיה בהליך המשפטי
ובאמת זה קרה,התיק נסגר מחוסר ראיות
היום אני מסוגלת נפשית להתלונן גם על אבא שלי האם יש סיכוי שהתיק יפתח שוב ומה יהיו ההשלכות?
דבר נוסף אני רוצה גם להתלונן אזרחית מה הסיכויים שאני אקבל פיצוי כספי שההתעללות עברה לפני המון שנים
תודה מראש!

משהו אמיתי
משתמש פעיל

Re: עזרה דחוף!!

הודעהעל ידי משהו אמיתי » ג' אפריל 24, 2012 9:22 am

כאילו מה המקרה שלי פחות דחוף שלא עונים לי?????
אכזבתם אותי!!!!!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: עזרה דחוף!!

הודעהעל ידי מיכלל » ג' אפריל 24, 2012 10:15 pm

הלו !
מצטערת, הייתי בטקס זכרון רחוק ובלי מחשב,,,,,בבקשה אל תקחי את זה למקום שהוא ממש ממש לא שם !
פרט קצת שולי -בת כמה את היום.
להתלונן אם את מוכנה אני תמיד ממליצה,ותני לפרקליטות לשבור את הראש על מה אפשר להגיש לבית המשפט,
ברור שברגע שאת מתלוננת אז נפתח תיק,וכשתחנת המשטרה מסיימת להכין את התיק שזה אומר לגבות עדות מכל מי שראה משהו עליך,או מישהו שדיברת איתו,או מטפלת שהיית בטיפול אצלה או יועצת בבי'ס או מורה- כל מי שיוכל להעיד משהו על שינוים בהתנהגותך זה מוסיף המון לתיק, אם יבקשו ממך להתעמת איתו ממליצה לך מאוד להסכים, ואשמח להכינך -אם תבקשי.
ואז מעבירים את התיק לפרקליטות ושם הם מחליטים האם ניתן להגיש כתב אישום לבית המשפט,
הליך זה עד לשלב הפרקליטות גם הוא יכול לקחת עד חצי שנה, אנא היי מוכנה להליך ארוך שכולו עד גזר הדין יכול לקחת גם 3-5 שנים.
אשמח לענות לשאלות נוספות, מקווה שאני ברורה,
לילה טוב,ושוב מצטערת שלא הייתי נגישה למחשב. איתך ,מיכל.

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים