צריכה עזרה!!!!

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

נמאסלילשתוק

צריכה עזרה!!!!

הודעהעל ידי נמאסלילשתוק » ג' מרץ 13, 2012 8:57 pm

שלום ,
אני מבולבלת לא יודעת מה לעשות .
לפני שלושה חודשים בערך הגשתי תלונה במשטרה על אונס שבוצע לפני כמעט 14 שנה . אז הייתי בת 13.5 היום אני כמעט בת 27 .
עברתי אונס ע"י שני אנשים שונים במקרים שונים ועם כל אחד מהתוקפים היה יותר ממקרה אחד . הם מכירים אחד את השני ושניהם הכירו אותי לפני האונס . הם הכירו גם את אבא שלי .

סוף סוף אחרי שנים העזתי והלכתי למשטרה, חקרו אותי , חקרו את ההורים שלי , חברים , יועצת בית הספר שהייתה לי בתיכון, הפסיכולוגית שלי ב4 שנים האחרונות כולם הגיעו לתת עדות.
היה עימות עם כל אחד מהתוקפים .
אחד טען שלא היה כלום ושאני משקרת ומעלילה עליו .
השני אמר שאכן קרה אבל זה קרה שנה בערך אחרי שאני טוענת שזה קרה (שכאילו הייתי כבר בת-15 -14.5 בערך) הוא אומר שאני טענתי שאני בת 16 , שסיפרתי לו שאני שותה אלכוהול ושוכבת עם גברים בני 40-50. לא נראיתי אז בת 16 , גם היום אני נראית הרבה יותר צעירה מהגיל שלי . ראו שאני ילדה!
ובטח ובטח שילדה בגיל 13.5 לא שותה אלכוהול ושוכבת עם גברים בני 50 ו 40
ולמה שאני אשקר בקשר לגיל שלי ואספר כאלו דברים אם הוא הכיר את אבא שלי ?!!?!?!?
צעקתי עליהם בעימות והוצאתי את כל מה שרק יכולתי .
איך הם יכולים לשבת שם ולספר סיפורים????

זה הועבר לפרקליטות לפני חודש וחצי ועכשיו נאמר לי שזה הועבר למשטרה להשלמת חקירה . הם אומרים שהזמנים שאני אומרת שבהם זה קרה בעיתיים כי אני זוכרת רכב שהיה לאחד מהם באותה תקופה שמסתבר שהוא נקנה רק שנה לאחר שזה קרה - הפסיכולוגית שלי אומרת שיכול להיות שראיתי את הרכב הזה מאוחר יותר ושייכתי את זה למקרה .הבאתי עדים שיכולים להעיד על שינוי התנהגות וכו שמתואמים לזמנים שאני אמרתי , הבאתי מכתב התאבדות , יצאתי מהצבא על נפשי בגלל זה וכו. אבל הפרקליטות אומרים שזה תיק מורכב מכיוון שעבר הרבה זמן והתאריכים כאן מאוד חשובים מבחינת החוק.

מה הסיכויים שלי ?
אני כל כך מפחדת שיסגרו לי את התיק מחוסר ראיות מספיקות .
תודה!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: צריכה עזרה!!!!

הודעהעל ידי מיכלל » ד' מרץ 14, 2012 12:11 pm

יקירה !
אם את מסכימה -אני שותפה איתך בצעקה !
די לשתיקה!
אוקי,החוק הוא יבש ומעצבן ועם הפרקליטות ניתן קצת להתווכח,,,,,אנא אל תלכי לבד!
פני למרכז סיוע,1202.
אם את רוצה אקשר אותך עם מי שצריך,אל תשארי לבד.
איתך באהבה,מיכל.

נמאסלילשתוק

הודעהעל ידי נמאסלילשתוק » ה' מרץ 15, 2012 12:05 pm

מיכל תודה רבה על התמיכה!!
אני חושבת שכולנו צריכות לעמוד יחד ולצעוק את הצעקה שלנו... אולי ככה יקשיבו לנו ...

קיבלתי ליווי במשטרה, בחקירות ובעימותים ממתנדבת מקסימה ממרכז הסיוע בתל אביב.
לראיון בפרקליטות לא אישרו לה להיכנס... ביקשו שהראיון יהיה ב4 עיניים .
בנוסף אני מלווה ע"י עורכת דין בתוך התהליך הפלילי , כמובן שאין לה השפעה של ממש בתוך התהליך הפלילי אבל היא תומכת בי , מפרשת לי את מה שקורה ולא מספרים לי במשטרה ובפרקליטות .זה בהחלט מרגיע לדעת שהפרקליטות והמשטרה יודעים אני מיוצגת ואולי יחשבו פעמיים לפני כל מהלך שהם עושים איתי...

הלוואי והייתי יכולה לדעת מה מונע מהם להגיש כבר עכשיו כתב אישום?
יש כאן מישהו שיכול להגיד לי מה הסיכויים שלי להגשת כתב אישוםֿ?

אני משתגעת מההמתנה , יש לי סיוטים בלילה, אני מדמיינת את האנס ברחוב.... קשה לי ...מאוד!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' מרץ 15, 2012 4:51 pm

יקירתי !
אני מאוד שמחה שאת מלווה,יופי.
אך דעי שההליך הפלילי בממוצע הוא 5 שנים,עד להגשת כתב אישום לבית המשפט יכול לקחת גם שנה וגם שנתיים,כמה את מחכה ?
אני מאוד מקווה שלא יותר מדי זמן ,אע'פ שגם שבוע נראה כמו נצח,,,,,,,,
תמיד איתך,מיכל. :flowers:

נמאסלילשתוק

הודעהעל ידי נמאסלילשתוק » ד' מרץ 21, 2012 4:05 pm

תודה רבה על התשובה והתגובה שלך...
אני נמצאת רק 4 חודשים מהגשת התלונה במשטרה .
כמו שאמרתי התיק הגיע לפרקליטות וחזר חזרה אל המשטרה להמשך חקירה...
אני כל כך מקווה שדברים יתחילו לזוז כי אני לא יודעת איך אני אמורה לעמוד בחמש שנים כאלו .יום אחד כזה מרגיש כמו נצח.

יש לי שאלה - אולי תוכלי לעזור לי ...

אני נאנסתי כשהייתי בת 13.5 בערך . מי שאנס אותי בהתחלה בחקירה הכחיש ואח"כ סיפר להם גירסה אחרת שאני בעצם פיתיתי אותו ושטענתי בפניו שאני בת 16 ושאני שותה אכוהול ושוכבת עם גברים בני 40 ו 50 ( אני מזכירה לכם שזה היה לפני כמעט 14 שנים כשילדות בנות 13 התלבשו עם טרניניג וחולצת טי שירט ) אני ממש נראיתי ילדה קטנה והאנס גם הכיר את אבי .
יש לי עד אחד שהעיד שהוא ידע מהמקרה כבר כשהייתי בת 14 חצי שנה בערך אחרי האונס ויש לי עוד שלושה עדים שמעידים שידעו על האונס כשהייתי בת 14 וחצי .
ברור לי שהאנס מנסה למשוך את זה לגיל 16 ולטעון שהסכמתי בגלל החוק אבל העדויות לא מספיקות בכדי להוכיח שאני דוברת אמת? ההיסטוריה הרפואית שלי מבחינה פסיכולוגית( מטופלת כבר 4 שנים , יצאתי מהצבא על נפשי , בתיכון כתבתי מכתב התאבדות ) לא מספיקה בכדי לראות שעברתי אונס ?

המון תודה !

נמאסלילשתוק

הודעהעל ידי נמאסלילשתוק » ד' מרץ 21, 2012 4:31 pm

שכחתי להגיד...הוא היה אז בן 25-27 !!!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' מרץ 22, 2012 2:39 pm

יפתי ,החוק לא נרטב מדמעה של ילדה
כך אומרים בשיר וזו המציאות,
אז הנזקים שנגרמו לך מהפגיע הלא ישכנעו להגשת כתב אישום וחחחחבל מאוווד, אך זו המציאות,
מצב זה כן עולה בבי צתתהמשפט בשלב הטיעונים לעונש,
אך כעת מותר לאסוף סבלנות ולחכות, ולבקש מהמלווה ממרכז הסיוע שהיא תנדנד,,,,
איתך לכל בקשה,מיכל.

אלהיל

הודעהעל ידי אלהיל » ו' נובמבר 02, 2012 12:22 pm

הזעזעתי מסיפורך. לא היה לי מושג שיש חלאות שלא רק אונסות אלא גם בקיאות בחוק.
אני רוצה לשאול אותך משהו. אני חושבת שאולי יש לי עצה בשבילך.
אבל אני לא חושבת שמתאים שאני אכתוב אותה בפורום.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ש' נובמבר 03, 2012 9:02 pm

נסי להזכר ביומולדת 14 שלך, אולי יש לך איך להראות שזה היה לפני 14,כי זה ההבדל,בכמה שנים הוא מבוגר ממך?כי אם את פחות מ 16 והוא מעל 10 שנים ממך,אז זו עבירה הרבה יות חמורה,אל תתיאשי,זה שזה חזר להשלמת חקירה לחא אומר שזה טוב או רע,אך נשאר אופטימיות ברשותך.
שימרי עליך באהבה,מיכל.

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים