בוקר אור פורים שמח!!

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

אישה באפלה
משתמש פעיל

בוקר אור פורים שמח!!

הודעהעל ידי אישה באפלה » ה' מרץ 08, 2012 10:14 am

שלום ליועץ המשפטי , רציתי לדעת אם עברתי עבירה לגבי הקטנים ששלחתי להם את הקשור לפסיי?
חשוב לי שכולם יגיבו לי באתר....אני לא פוחדת מכלום כבר ...רוצה את האמת
הוא עכשיו רוצה לתבוע אותי בשם של הילדים .. אני שלחתי בגלל שאני מתוסכלת אחרי שסגרו את התיק של חוק התיישנות..
לכן לא חשבתי יותר מידי מספיק.....אני לא אלימה לא רעה .פשוט רציתי שבני משפחתו שידעו איזה מפלצת גידלה אותי בבית !!!
חג פורים שמח .......מישנכנס מרבין בשמחה :iloveu2: :roses: :moonsleep:

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: בוקר אור פורים שמח!!

הודעהעל ידי מיכלל » ו' מרץ 09, 2012 7:22 am

בוקר אור אישה באפילה !
אולי לגבי הקטינים יש כאן עבירה, אך אם תגיעי אכן לבית המשפט,ותאמרי את דבריך אולי יקשיב לך השופט, אני הייתי מציעה להתנצל לגבי הקטינים לגבי שאר המשפחה אין פה עבירה פלילית, אולי הוצאת דיבה, אך אז הוא יצטרך להוכיח שאכן לא פגע בך ואז בע'ה תגיעי לדיון שאת רוצה - שבית המשפט יפסוק היה או לא היה,,,,, איתך בדרכך,מיכל. :flowers:

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: בוקר אור פורים שמח!!

הודעהעל ידי מיכלל » ו' מרץ 09, 2012 7:22 am

בוקר אור אישה באפילה !
אולי לגבי הקטינים יש כאן עבירה, אך אם תגיעי אכן לבית המשפט,ותאמרי את דבריך אולי יקשיב לך השופט, אני הייתי מציעה להתנצל לגבי הקטינים לגבי שאר המשפחה אין פה עבירה פלילית, אולי הוצאת דיבה, אך אז הוא יצטרך להוכיח שאכן לא פגע בך ואז בע'ה תגיעי לדיון שאת רוצה - שבית המשפט יפסוק היה או לא היה,,,,, איתך בדרכך,מיכל. :flowers:

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים