אני שלחתי לילדים של אחי"

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

אישה באפלה
משתמש פעיל

אני שלחתי לילדים של אחי"

הודעהעל ידי אישה באפלה » ג' מרץ 06, 2012 10:20 am

אחרי השידור שלחתי לבת שלו בת 14. והבן 17 שנה האם זו התרדה ?
האמת אחרי השידור הייתי מאוד עם סערת רגשות מבולבלת מפוחדת עצבנית ..אז לא חשבתי מספיק !!
האם השופט הסתכל עלי באמת חולת נפש?? יש עבירה בכלל זה עלי אני מדברת,??
טוב יש לי דיון כבר בתאריך 13.11.2012 בבוקר יחד עם אחי אצל אותו השוםט ששפט אותנו ונתן לנו צו ההרחקה...

סמל אישי של המשתמש
לאלי שחמט
משתמש פעיל

Re: אני שלחתי לילדים של אחי"

הודעהעל ידי לאלי שחמט » ד' יולי 25, 2012 3:06 pm

איך מתקדם ההליך?

את יותר ממוזמנת להמשיך ולשתף :flowers:

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ד' יולי 25, 2012 11:08 pm

מחכות לשמוע!
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

צהלת החיים
משתמש פעיל

הודעהעל ידי צהלת החיים » ה' יולי 26, 2012 5:47 pm

מאוד מאוד מחכות!!! והשופטים שומעים מלא סיפורים ביום,לא נראלי שיסתכל עליך ככה,אין לו סיבה...
:iloveu2: ההההההההממממממוווווווווןןןןןןןןןןןן ההההההההצצצצללללללללללחחחחחחחחהההההה!!!!!!!!!!!!
1, 2, 3 כ ן! :)

"אל תיגעי בי" אמרתי "אם תיגעי בי אני עלולה להיעלם"
(אף אחד בשום מקום)

קמת בבוקר?יופי!כל השאר זה בונוס:)(מפשט יפה שמצאתי תפרשו כרצונכם)

אודל עוד קצת..נס שאת כאן,עוד יותר נס שהמצב השתפר,תחזרי כולם מחכים לך

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ו' יולי 27, 2012 5:59 pm

יקירתי !
המועד כל כך רחוק בגלל הפגרה בבתי המשפט ואחר כך חגים זו ההתנהלות במדינה,,,
לא נראה לי שהשופט יהא נגדך,,,,אך אם הבנתי נכון זהו דיון בהמשך צו ההרחקה,לבדוק שאין פגיעות נוספות ולשמוע שאתם אכן מקיימים את הצו וכשיראה שכך,לא הראה לי שיקבע משהו נגדך....
איתך,מיכל. :flowers:

אישה באפלה
משתמש פעיל

חג שמח שנה טובה שתבוא עלינו !! כנסווווווו!

הודעהעל ידי אישה באפלה » א' ספטמבר 09, 2012 2:10 pm

אני רוצה לברך את כל בנות ישראל ! שתהיה לכם שנת בריאות, אושר, הצלחה חדשה, והמון אהבה בלב ובנשמה..
מכאן אני אשתף אותכם בקצת לגבי המשפט קרב ובא. כן כן. אני ממש מתרגשת כולי כעסים על המדינה שהכל זז לאט אלט
כל משפט שהוא מתנהל בעניין משפחה, השופט כבר מכיר את אחי" אני מאוד רגועה שנפלתי אצל השופט הזה .. אכן העוד" שלי גם טוב במקרה התוכן ואני רק מחכה להיכנס לחדר של בית המשפט .....יש לי דבר שהוא קצת מאוד כואב זה לגבי הילדים ..ישר אני אפתח את פי בהתנצלות לשופט ואגיד מה שאני חוותי וכל הזה היה מתיסכול לשלוח לקטניים רק לא לשכוח גם אני הייתי בת 13 שנה שחוותי ממנו הכל מהכל..
בעלות בגיל 14 .
13 התעללות קשה מאוד עד זיב דם לשרוף אותי ולקשור אותי, ולחנוק אותי לבעול אותי בגיל 13 מותר לו ???? אפה הצדק אהההההההההההההההההההה??? אני מקווה שהוא יחזיק עוד קצת מעמד ויאלהההה נכסים למשפטים. כל הזמן הוא שולח לי מסר שהוא לקח עוד" חזק !!! הוא כבר לא יודע שאני לא פוחדת מכולם????........שנה קסומה שתהיה לכולם אוהבת אותכן בנות ישראל !!!
החותמת אישה באפלה ! :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :admire: :admire: :admire: :admire: :admire: :admire:

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' ספטמבר 09, 2012 2:28 pm

הי יקירה !
כל מה שאני לך בחום ממליצה,זה להסתכל לשופט בעיניים ולספר,נסי להיות רגועה[מעט] קצרה ולעניין,
כן תתנצלי על העבירה שאת עשית אך אני תקוה שהשופט ייראה שהיא מינורית לחלוטין ליד העבירות שלו.
יקירתי,קבלי את השנה החדשה בחיוך תקווה תודה ואהבה.
ואמן ואמן שהכול יצליח לך,איתך,מיכל.

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים