מבקשת הכוונה

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

דניאלה וויס

מבקשת הכוונה

הודעהעל ידי דניאלה וויס » ו' נובמבר 27, 2009 9:46 am

ב"ה
שלום אני בת 27 אם לשני ילדים נשואה וסטודנטית להוראה
בגיל 19 התחלתי לדבר על ההתעללות המינית שלי בעקבות פגישה עם הפושע שכמובן ניסה שוב לגעת בי- אני עברתי התעללות מיניתבגילאי 5 וחצי עד 9 ע"י 2 אנשים אחד שהיה בן חמש עשרה והשני אח של חברה שלמדה איתי בכיתה והוא היה גדול יותר אני מעריכה גיל 17 .
מגיל 19 אני מתבשלת עם הכעס העצב והמחשבות לא מרפות כיום בגיל 27 הראיה שלי רחבה יותר ואני חושבת על ילדים אחרים שנמצאים היום באותה סביבה ליד האנשים האלה - ילדים תמימים כמוני שלא יספרו את מה שעשו להם אני מהתקופה הזו זוכרת רק את ההתעללותהאחד היה מאונן עלי באופן קבוע והשני היה מפשיט אותי והכי קשה לי שהיה כל הזמן חושף את איבר מינו והיה אומר חכי תראי מה אני אעשה לך -כל הזמן היה לי צורך להתקלח והייתי שוטפת ידיים באובססיה עד שהייתה לי אקזמה.יש עוד הרבה פרטים שככה לאחרונה נתווספו לתמונה אני נזכרת בהרגשות שלי בפחדים זה שהפשיט אותי היה שם לי מדבקות על הפה כי לא רציתי להתנשק איתו וככה הוא היה מנשק אותי.
אחרי כל זה רציתי לדעת מה לגבי חוק ההתישנות והאם אני יכולה ליידע את המשטרה לגבי הסוטה הזה אחד מהם אני יודעת אנס מאוחר יותר שני ילדים מוגבלים וישב בכלא אבל השני לא נראה לי שקיבל טיפול אי פעם ומה שאומר שהוא עדיין כזה.
מה אני יכולה לעשות?אני רוצה לפעול כי המחשבה שיש עוד ילדים הורגת אותי ואולי אני אוכל להציל נשמה אחת
אני עברתי בעקבות התעללות חיים לא קלים הייתי בולימית 7 שנים וחרדות עד היום פוקדות אותי.
תודה מראש
דניאלה

מישהי.....
משתמש פעיל

Re: מבקשת הכוונה

הודעהעל ידי מישהי..... » ש' פברואר 06, 2010 8:48 pm

אמנם אין לי תשובה למה ששאלת. לא יודעת בעצם למה אני כותבת. אולי מתוך הזדהות. אולי מתוך הערצה על ההתמודדות שלך ואולי בגלל שלי ממש לא קל וטוב לראות שאפשר להמשיך איכשהו...
סתם חושבת בקול רם..
מקווה שמבחינה משפטית תוכלי להגיש תלונה ולעצור את הבן זונה הזה

ענת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ענת » ד' פברואר 10, 2010 9:10 pm

דניאלה יקרה,
קודם כל אני מאוד מעריכה את התמודדות שלך. אני מבינה מתוך מה שכתבת שהיא מאוד לא פשוטה ומלווה אותך כבר הרבה שנים.
לגבי שאלתך- חוק ההתישנות במדינה תוקן ומתייחס כרגע לעשר שנים מגיל 18. כלומר שאם את בת 27 כרגע, יש לך עוד שנה בכדי שתוכלי להגיש את התלונה.
זהו תהליך מאוד חשוב אך גם מאוד לא פשוט. אם תרצי להתלבט בנושא, אנחנו זמינות פה בשבילך.
בכל מקרה את גם מוזמנת להתקשר לקו הסיוע 1202 להתלבט/לשאול/ובמידה ותרצי לקבל ליווי וסיוע בתוך הליך הגשת התביעה.
המון בהצלחה,
ענת

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ב' פברואר 15, 2010 2:45 pm

הי דניאלה,כמו שכתבה לך ענת,אכן, אם את מעונינת,יש לך אפשרות להתלונן,במידה ולא,ניתן להעביר את המידע ,למשטרת ישראל דרך המודיעין של המשטרה,כן ניתן- לדווח- את כמובן יכולה דרך מרכז סיוע הקרוב אליך,או שאת תגשי למשטרה ותבקשי לדווח למודיעין,נשמח לסייע במה שתבקשי,בהצלחה,מיכל

עורכת דין נוגה ויזל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי עורכת דין נוגה ויזל » א' יוני 13, 2010 12:23 pm

מצטרף לתשובות שקיבלת ע"י מרכז הסיוע.
בהצלחה
נוגה ויזל, עו"ד
אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו'/או מקיף ו/או עדכני, והמסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים