האם יש סיכוי לכזה תביעה?

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

מישהו

האם יש סיכוי לכזה תביעה?

הודעהעל ידי מישהו » ד' פברואר 26, 2020 6:23 am

היי,
אני בן 32. כל החיים שלי היו לי בעיות נפשיות שונות. רק לפני כשנה וחצי צצו לי פלשקבים של אבא שלי שמבצע בי מעשים מיניים ואונס אותי כשהייתי ממש קטן. מאז התחילו אצלי הפרעות נפשיות אפילו יותר חמורות ממה שהיו לי כל החיים ואני לגמרי מושבת מכל דבר, אני בטיפולים שונים כדי לנסות לעזור בזה. השאלה היא - אם אני מגיש תלונה במשטרה, האם יש סיכוי ש"יצא מזה משהו"? כי הוא בטח יטען שהכל בדיה, באופן כללי הוא רב-אמן במניפולציות, שקרים, הטעיה והעמדת פנים. מן הסתם אין לי הוכחות חוץ מדברים כמו תמלילי טיפול, פירוט זכרונות וכדומה.
אני מבין שאין מקרה דומה לשני ולכל מקרה ומקרה יש ניואנסים וכן הלאה. למרות זאת אשמח לקבל תשובה "מלמעלה" / באופן כללי - האם יש סיכוי שיצא מזה משהו כמו כתב אישום והרשעה או שהסיכויים נמוכים מאד עד אפסיים והמקסימום זה שיהיה נגדו איזשהו רישום במחשב במשטרה. תודה רבה רבה.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: האם יש סיכוי לכזה תביעה?

הודעהעל ידי מיכלל » ד' פברואר 26, 2020 9:57 am

בוקר אור וברוך המצטרף אלינו.
אין כאן למעלה, כולנו יחד,
אני בתפקידי רכזת ההליך המשפטי במרכז הסיוע בבאר שבע.
אין לי תעודות אקדמאיות בתחום אך יש לי 30 שנות ניסיון, ידע ואהבה.
רוב רובן של הפגיעות המיניות הן מילה מול מילה.
זה לא מה שיסגור את תלונתך.
ההליך הפלילי בארץ הוא ארוך ולא נרטב מדמעה של ילדה.
אך אני כן מאוד מעודדת אותך לפנות למרכז הסיוע באזור מגוריך ולבקש להפגש עם רכזת ההליך המשפטי.
אם תרצה תוכל לשלוח לי בפרטי את אזור מגוריך ואקשר בינך לבין מי שבתפקיד באזור מגוריך.
אף אחד לא יכול להבטיח שאכן יוגש כתב אישום, אך בהחלט יחד איתך אפשר לבדוק האם ומה כדאי.
איתך לכל שאלה,המשך יום נפלא, מיכל.

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים